صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آخرین نشست شورای مدیران معاونت درمان در سال جاری

در نشست شورای مدیران معاونت درمان شاخص‌ترین برنامه‌های سال 1402 حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت درمان،  دکتر رضا زندی معاون درمان دانشگاه در این نشست ضمن تشریح برنامه‌های سال آتی این حوزه گفت: کاهش کنترل عفونت بیمارستانی، به کارگیری تجهیزات مستهلک، الکترونیکی کردن فعالیت‌های ستادی حوزه درمان و گسترش نظارت الکترونیکی چهار برنامه مهم این معاونت است.

 

معاون درمان دانشگاه، بازدیدهای تخصصی حوزه درمان و تحلیل داده‌های جمع‌آوری شده از سوی مراکز درمانی را دو ابزار مهم در یافتن راهکارهای بنیادی در تحقق اهداف تعیین شده عنوان کرد.

 

دکتر زندی تیم‌سازی را یکی از مهمترین راهکارهای مدیریتی در توسعه و بهبود یک سازمان برشمرد و تاکید کرد در مسیر تحقق اهداف حوزه درمان،  حضور و بهره‌گیری از متخصصان شاغل در حوزه‌های مختلف نظام سلامت و دانشگاه ضرورت دارد.

 

معاون درمان دانشگاه در خاتمه سخنان خود خاطرنشان کرد: در سال آتی علاوه بر راه‌اندازی بخش های جدید و کلینیک ویژه در بیمارستان‌های تابعه برای ارایه خدمات مناسب به هموطنان با جدیت بیشتری برنامه‌ریزی می‌کنیم.

 

بررسی گزارش بازدیدهای سرزده از بیمارستان‌های دانشگاهی، وضعیت خدمت‌رسانی در مراکز درمانی، بهبود ارایه خدمات به مراجعان و بیماران و برنامه‌ریزی برای طرح سلامت نورزوی از مهمترین موضوعات مورد بحث در این نشست بود.

 

آخرین نشست شورای مدیران معاونت درمان دانشگاه در سال جاری با حضور کلیه مدیران ستادی برگزار شد.

انتهای پیام/


کدخبرنگار: 7700 س.ع
 


١١:٣٥ - يکشنبه ١٤ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ١٢٦٠٦١    /    تعداد نمایش : ٤٩١