صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آیین استقبال از دانشجویان جدید ورودی بهمن 1401 دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

آیین استقبال از دانشجویان جدید ورودی بهمن 1401 دانشکده دندانپزشکی به همت بسیج دانشجویی با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده برگزار شد.

 


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده دندانپزشکی، این مراسم با حضور دکتر فهیمه کوشکی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر هادی قاسمی معاون پژوهشی، حجت‌الاسلام والمسلمین احدی نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده و اساتید و دانشجویان سوم اسفندماه در سالن شهید شکری دانشکده برگزار شد.

 

در این مراسم  ابتدا دکتر کوشکی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده ضمن تبریک به نودانشجویان با اشاره به جایگاه دانشکده دندانپزشکی شهیدبهشتی بخشها و رشته‌های مختلف دانشکده را معرفی کرد و در نهایت به تبیین قوانین و آیین نامه‌های دانشجویی پرداخت.

 

در ادامه مراسم دکتر سیف روانشناس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین احدی ضمن بیان مطالبی مفید و کاربردی،  آینده‌ تحصیلی و حرفه‌ای سرشار از توفیق را برای دانشجویان آرزو کردند .

 

اساتید و مسئولان دانشکده نیز در این مراسم ضمن بیان سخنانی درخصوص رشته‌های مختلف توضیح داده و  نمایی کلی از دانشکده و رشته‌های مختلف ارایه کردند.

 

انتهای پیام/

 کدخبرنگار: 7700 س.ع 

 


١٠:٥٤ - يکشنبه ٧ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ١٢٥٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٢