صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نهمین کنگره سالیانه انجمن بیهوشی موضعی و درد ایران برگزار می‌شود

هفتمین کنگره بین المللی اینترونشنال درد و نهمین کنگره سالیانه انجمن بیهوشی موضعی و درد ایران 28-25 بهمن ماه 1401 برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این کنگره توسط انجمن علمی بیهوشی موضعی و درد ایران در سالن خواجه نصیر مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما  برگزار می شود .

 

 

این کنگره برای مشمولان آموزش مداوم پزشکی از امتیاز بازآموزی برخوردار است ومتقاضیان برای کسب امتیاز بازآموزی باید در سامانه آموزش مداوم با شناسه 191111 ثبت نام کنند.

 

مهمترین محورهای  مورد بحث در کنگره مذکور شامل سندرم‌های درد مزمن و پاتوفیزیولوژی انها، کنترل دردهای حاد و پس از عمل( روش‌های جدید از جمله بلوک و …)، روش‌های کنترل درد: فارماکولوژیک و غیر فارماکولوژیک، داروهای آنالژزیک New generation analgesics، روش‌های مداخله‌ای در درمان درد یا Interventional pain management و  نورومدولیشن و کابردهای آن است.

 

از دیگر محورهای این کنگره می توان به روش‌های مداخله‌ای در درمان دیسکوپاتیها: فواید و عوارض جانبی، تکنیک‌های سلول درمانی از جمله PRP و عوارض و فواید آنها، اهمیت بازتوانی یا Rehabilitation در درمان درد، کنترل درد اطفال، کنترل درد در سرطان‌ها، روش‌های ارزیابی درد، آینده علم درد و روش‌های مداخله‌ای آن، نقش سونوگرافی و رادیولوژی در مداخله های کنترل درد، نقش ازون در کنترل درد، نقش قانون در محافظت از حق بیمار و پزشک درد و نقش طب های جایگزین در کنترل درد اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

کد خبرنگار:7700 س.ع


١١:١٤ - چهارشنبه ١٩ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ١٢٥٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٣