صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هجدهمین کنگره تغذیه کودکان و نوجوانان 10 اسفندماه برگزار می‌شود

 

هجدهمین کنگره تغذیه کودکان و نوجوانان توسط انجمن علمی تغذیه کودکان ایران با همکاری انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور 10 تا 12 اسفند 1401 برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده علوم تغذیه ، این کنگره که در محل انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور برگزار می شود، از امتیاز بازآموزی برای ‌گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی برخوردار است.

از محورهای مورد بحث در کنگره مذکور می توان به سوءتغذیه در کودکان، تغذیه بالینی کودکان، ارزیابی تغذیه‌ای چاقی در کودکان، تغذیه در بیماری‌ها و ایمنی و امنیت غذایی اشاره کرد.

 

گروه‌های هدف این کنگره شامل  فوق تخصص‌های کودکان، نوزادان، متخصصان کودکان، پزشکان عمومی، کارشناس، کارشناس ارشد و دکترای علوم تغذیه، دکترای بهداشت و ايمني مواد غذايي، دکترای سياست‌هاي غذا و تغذيه، کارشناسی ارشد و دکترای علوم و صنايع غذايي، دکترای علوم و صنايع غذايي گرايش كنترل كيفي و بهداشتي،  کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای بهداشت و ايمني مواد غذايي هستند.

 

علاقمندان به منظور دریافت امتیاز بازآموزی می توانند با مراجعه به سامانه آموزش مداوم به نشانی https://iscn.ircme.irدر برنامه آموزشی با شماره شناسه 190265 ثبت نام کنند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


 

 


٠٨:٠٤ - يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١    /    عدد : ١٢٥٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٨٢٤